Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Wybór łagodnego żółwia



Best Answer doru, 13 October 2020 - 10:52

Generalnie żaden żółw nie może być wypuszczany z terrarium, nie jest to też atrakcyjne dla dzieci zwierzę. Żółwie się karmi, sprząta w zbiorniku i obserwuje......................for more text you need to be logged in. Plea... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 pezo

pezo
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1293 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2020 - 10:34

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z kolejnym przyjacielem w domu :)

Żółw to duża odpowiedzialność, którą chciałbym wziąć na siebie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wybór łagodnego żółwia     x


#2 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 October 2020 - 10:52   Best Answer

Generalnie żaden żółw nie może być wypuszczany z terrarium, nie jest to też atrakcyjne dla dzieci zwierzę. Żółwie się karmi, sprząta w zbiorniku i obserwuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 pezo

pezo
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1293 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2020 - 11:15

Dziękuję za szybką odpowiedź :)

 

Nie wiedziałem że nie powinno się zupełnie wypuszczać :) Kiedyś ciocia miała jak byłem mały to większość czasu chodził......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 October 2020 - 11:31

Mam w mieszkaniu dwa koty, wybieg na balkonie (drewniana skrzynia) zabezpieczony jest od góry siatką. W tym roku przez problemy zdrowotne żółw nie jest zimowany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 pezo

pezo
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1293 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2020 - 12:42

Piszesz, że nie jest zimowany w tym roku - to tak można ? Czy można takiego żółwia uchować bez zimowania w ogóle? W sumie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 October 2020 - 14:36

Napisałam, że nie jest zimowany z powodu problemów zdrowotnych. Chorego żółwia się nie hibernuje, bo zwyczajnie tego nie przeżyje. Zdrowe osobniki obowiązkowo powinny być zimowane.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 pezo

pezo
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1293 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2020 - 16:23

Okej, mam nadzieje że to zimowanie nie okaże się tak trudne jak mi się teraz wydaje i że zrobię wszystko dobrze :) Wydaje mi się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 October 2020 - 16:34

Dobrzy hodowcy hibernują żółwie wyklute u nich w tym samym roku, dlatego radziłabym się wstrzymać z zakupem - teraz mogą już być szykowane do zimowania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Stefan212

Stefan212
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1259 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 November 2020 - 13:53

polecam żółwie stepowe. Sam mam od blisko 30 lat takiego żółwia. od dobrych 25 po mieszkaniu na wolności hasa (bo terrarium się zbiło) i nikomu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.