Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Caribena zeszła z gniazda na torf już 2 dni siedzi na nim




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Chromka

Chromka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1368 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 17:37

Jak w temacie.

Caribenka Versicolor zeszła mi z gniazda pod pokrywką pojemnika i leży na torfie od 2 dni z tym że raz wróciła na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Caribena zeszła z gniazda na torf już 2 dni siedzi na nim     x


#2 Chromka

Chromka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1368 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 August 2020 - 13:59

Dodam aktualizacje jeszcze że teraz w rogu na torfie zrobiła sobie troche pajeczyny taki daszek nad sobą delikatny ale nadal leży na torfie. To chyba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 RuunAwayBoy

RuunAwayBoy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2040 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 August 2020 - 14:58

w rogu na torfie zrobiła sobie troche pajeczyny taki daszek nad sobą delikatny ale nadal leży na torfie.

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 Chromka

Chromka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1368 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 August 2020 - 21:06

@[member='RuunAwayBoy']

 

Dzieki za odpowiedz. No właśnie ja nie zraszałem wcześniej terrarium wogole bo miałem torf już mocno mokry i czekałem aż powierzchnia podeschnie bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 RuunAwayBoy

RuunAwayBoy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2040 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2020 - 13:58

No właśnie ja nie zraszałem wcześniej terrarium wogole bo miałem torf już mocno mokry i czekałem aż powierzchnia podeschnie bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files

  • Attached File  2.jpg   127.56KB   3 downloads
  • Attached File  1.jpg   127.88KB   3 downloads


#6 Chromka

Chromka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1368 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 August 2020 - 14:45

AKTUALIZACJA - Caribena WYLINIAŁA, leży teraz na dole na delikatnym dywaniku z pajeczyny i twardnieje. Więc chyba jej nic nie było ale to zraszanie muszę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Chromka, 27 August 2020 - 14:46.






#7 Chromka

Chromka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1368 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2020 - 17:40

Jeszcze trochę zaktualizuję bo ta caribena jak już wyliniała to zakręciła to swoje małe gniazdo na rogu pudełka tam gdzie była czyli na torfie praktycznie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.