Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Ogrzanie terrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1393 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 16:50

Siemanko, czy mógłby ktos napisac mi jak ogrzewa albo jak mam ogrzac terrarium z plyty osb? Poniewaz planuje zakupic ale niewiem jak mam je ocieplic.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Ogrzanie terrarium     x


#2 Rivvi

Rivvi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3890 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 19:58

Siemka. Niestety nie piszesz dla jakiego gatunku. Ale to nic. Ponieważ również posiadam terra własnoręcznie skręcone z płyt meblowych powiem co wiem. Mam dwa takie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1393 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 20:01

Dzieki za info, a gatunek to zbozowka i myslalem moze nad zarowka grzewcza tylko oczywiscie z nakręconą osłoną na zarowke zeby waz sie tam nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Rivvi

Rivvi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3890 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 20:02

A tu fotka

Attached Files



#5 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3174 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 21:26

Dzieki za info, a gatunek to zbozowka i myslalem moze nad zarowka grzewcza tylko oczywiscie z nakręconą osłoną na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1393 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 21:29

Dzieki ci za info bo narazie waz siedzi jeszcze w szkalnym terra i niema problemu z tym bo mata jest pod terra i podpieta do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3174 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 21:38

Płyty OSB czy płyty meblowe? Pisałeś odnośnie tego, że zamierzasz kupić, a że raczej w sprzedaży głównie są te drugie stąd też moje pytanie. 

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1393 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 21:41

Ja znalazlem i z płyty OSB i z płyt ale niewiem czy to w sumie jest jakies znaczenie ale o foli w płynie nie pomyslałem.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3174 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2020 - 11:23

Wystarczy, zbożówki nie potrzebują dodatkowego podnoszenia wilgotności. Basen i mokra kryjówka zapewniają im miejsca o wyższej wilgotności. W pozostałej części terrarium spokojnie mogą mieć 40-50%......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1393 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2020 - 11:25

Aha to do dzieki za info bo znalazlem wlasnie takie terra w necie i zastanawialem sie czy warto je kupic, tylko jezeli chodzi o "podglądanie"......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by trakowiec, 11 July 2020 - 11:27.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.