Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - oświetlenie

- - - - -  
Oświetlenie terrarium 80 cm wysokości




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kyllos

Kyllos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1924 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 July 2020 - 20:57

Witam,
otwieram ten temat ponieważ już naprawdę nie wiem co wybrać do oświetlenia terrarium dla gekona orzęsionego. Docelowo planuje zrobić z tego  naturalistyczne vivarium z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Oświetlenie terrarium 80 cm wysokości     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4883 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 July 2020 - 22:45

, jednak rosliny go wymagają.

 

Nie wiem skąd początkujące osoby biorą takie informacje, jak masz linka czy możesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#3 Kyllos

Kyllos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1924 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 July 2020 - 07:39

Dziękuję za bardzo wyczerpująca odpowiedź. Szczerze to nie potrzebowałbym więcej niż odpowiedziałeś :D
Ale chciałem jeszcze zadac jedno pytanie którego zapomniałem umieścić w głównym poście.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Kyllos, 07 July 2020 - 07:51.






#4 RuunAwayBoy

RuunAwayBoy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2041 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 July 2020 - 13:50

Otóż jak to jest z przepuszczalnością światła przez szkło?

Drogi kolego nie baw się w aptekarstwo zainstaluj żarówkę LED lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.