Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Pierwszy gekon i kilka pytań



Best Answer Topola, 05 July 2020 - 21:00

Hej. 

Po około 15 latach zabawy z akwarystyką i kolejnej awarii filtra stwierdziłam, że już nie mam sił do... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3158 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 July 2020 - 20:49

Hej. 

Po około 15 latach zabawy z akwarystyką i kolejnej awarii filtra stwierdziłam, że już nie mam sił do tego i chcę się zająć czymś,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pierwszy gekon i kilka pytań     x


#2 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2020 - 21:00   Best Answer

Hej. 

Po około 15 latach zabawy z akwarystyką i kolejnej awarii filtra stwierdziłam, że już nie mam sił do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3158 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 July 2020 - 21:07

Ogólnie wszystko co chcesz wiedzieć znajdziesz chociażby na grupach Facebookowych ;)

1. Jak najbardziej, ale ten rozmiar to trochę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 July 2020 - 22:04


2. Czy da się zastąpić całkowicie żywe robaki jakąś gotową karmą u gekona lamparciego? Widziałam jakąś karmę, gdzie producent pisze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3158 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 July 2020 - 08:22

Dziękuję.
Wasze odpowiedzi dały mi jednak do zrozumienia, że gekon lamparci nie jest gekonem dla mnie, ze względu na dietę której nie będę mu w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 July 2020 - 09:04


Wystarczą mu owoce, gotowy pokarm i brak żywych robali?

No właśnie też niezbyt... tu @[member='VisibleNoise'] miałaby więcej do powiedzenia.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3158 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 July 2020 - 09:47

Mam tak upartego jednego domownika, że nie ma szans. Jeszcze raz na 2-3 tygodnie jakiegoś robala udałoby się przemycić ale pewnie nie zawsze :) bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 July 2020 - 10:01

Nie ruszy :( Jak któraś szarańcza mi wejdzie w tryb "O, jaki ładny widok, postoję bez ruchu", to badają językiem, czy to aby na pewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3158 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 July 2020 - 10:44

A czy stosunek karmienia żywymi robalami gekona orzęsionego jest mniejszy niż lamparciego? :)






#10 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 July 2020 - 20:47

A czy stosunek karmienia żywymi robalami gekona orzęsionego jest mniejszy niż lamparciego? :)

Ogólnie to nie polecałbym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.