Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
gekon lamparci




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Gilbert

Gilbert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1446 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 May 2020 - 21:39

Witam, miesiąc temu kupiłam w sklepie zoologicznym 8 miesięcznego gekona lamparciego. Niestety NIC nie je. Probowaliśmy mączniki i świerszcze, w ogóle nie jest zainteresowany. Najpierw......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: gekon lamparci     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3906 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 May 2020 - 21:48

Wypełnij tabelkę z regulaminu. Poza tym czemu zlizuje wodę ze ścianek skoro lampartów się raczej nie spryskuje?



#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2269 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 May 2020 - 07:47

Jak z zoologa, to jak najszybciej zbadajcie kał. To raz. Dwa: podaj warunki, jakie panują w terrarium. Podłoże, temperatura. W jaki sposób podajecie karmówkę? Co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Gilbert

Gilbert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1446 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 May 2020 - 08:44

Jak z zoologa, to jak najszybciej zbadajcie kał. To raz. Dwa: podaj warunki, jakie panują w terrarium. Podłoże, temperatura.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2269 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 May 2020 - 10:41

Auć, kokos do wywalenia. Na sucho pyli, na mokro tworzy warunki dla tropikalnego gada, jakim lampart zdecydowanie nie jest.

Trochę za zimno pod żarówką.

W......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Gilbert

Gilbert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1446 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 May 2020 - 12:48

Zdjęcia Gilberta.

Attached Files







#7 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2269 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 May 2020 - 13:28

Łojoj, na 8 miechów to on nie wygląda. Nie powiem, że to skrajnie zabiedzona bieda, bo widywałam gorsze, ale dobrze nie wygląda. Ogonek chudziutki, kręgosłup......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Gilbert

Gilbert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1446 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 May 2020 - 19:34

Hurra!! Postąpiłam wedle wskazowek- są ręczniki papierowe, zmieniłam żarówkę i ta grzeje lepiej- (35 stopni), zamówiłam mole z owadodajni (super serwis!) i dzisiaj przed chwilą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2269 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 May 2020 - 19:52

Nie ma za co :) cieszę się razem z Tobą i posyłam Gilbertowi wirtualnego buziaka.
I teraz tak: jak chcesz go przestawić na mączniki, bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dagn, 13 May 2020 - 19:56.






#10 Gilbert

Gilbert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1446 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 May 2020 - 20:22

Juz po wizycie u weta, pasożytów nie ma, za to Gilbert okazał się Gilbertą ( USG- pełen brzuch jajek) czyli nie je, bo pełna i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.