Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Młody gekon nie chce jeść




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Godzila13

Godzila13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1463 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 April 2020 - 17:50

Witam wszystkich Jestem właścicielem gekona lamparciego ma jakieś 12cm zaufany sklep zoologiczny przywiózł mi go z giełdy Niestety nie wiem jaki wiek i waga Terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Młody gekon nie chce jeść     x


#2 Godzila13

Godzila13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1463 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 April 2020 - 18:38

Data zakupu:23.04.2020Wiek:Pochodzenie:Długość ciała:12cmWaga:Liczba osobników:1Płeć:nieznanaWielkość terrarium:80x40x50 Podłoże:ręczniki papierowe Temperatura:26w chłodnej części 32/33 na wyspie Wilgotność:40-50%Oświetlenie:żarówkę 25wSuplementy:Nekton Multi Nekton calcium+d3 Żywienie: macznikiOstatnia wylinka:Badanie kału:nie było 1 bobek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 April 2020 - 18:40

No dobra, to tak. Wyobraź sobie, że jesteś takim 12cm gekonikiem, który dotąd żył w racku 40x30 z piątką rodzeństwa. I nagle lądujesz na olbrzymiej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dagn, 28 April 2020 - 18:45.






#4 Godzila13

Godzila13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1463 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 April 2020 - 19:31

Mowili ze porządny ale teraz to nieważne Badanie zrobie jak tylko kupa będzie Z pesety było Puszczony wolno macznik też I nic Jutro mam dostać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 BigStar

BigStar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1769 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2020 - 07:11

Możesz też spróbować podać gerberka dla dzieci. One nie są roślinożercami, ale nie gardzą, a każda forma teraz pokarmu potrzebna. Faktycznie, ogon ma bardzo skromny,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by BigStar, 29 April 2020 - 07:13.


#6 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2020 - 08:38

Jak wyżej, karm czymkolwiek, aby tylko jadł, ja bym go na twoim miejscu przełożył do plastikowego pojemnika z miskami i kryjówką na czas badania ;)

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Topola, 29 April 2020 - 08:39.






#7 Godzila13

Godzila13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1463 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 April 2020 - 11:08

Zacznę od dziury jast na kwiat pnacy dałam rosliny żywe bo czytałam że klimat jest lepszy i wilgotność A nie jako ozdoby Woda wymieniana codziennie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2020 - 11:14

Zacznę od dziury jast na kwiat pnacy dałam rosliny żywe bo czytałam że klimat jest lepszy i wilgotność A......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 BigStar

BigStar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1769 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2020 - 11:37

Ale karm też z pęsety, bo ogon powinien być tak gruby, jak reszta ciała!

nie, nie. zostaw,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by BigStar, 29 April 2020 - 11:38.






#10 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 April 2020 - 12:17

Wystarczy z kupą samą do weta. Gada targać nie trzeba.

 

Mam kilka lampartów, przerobiłam na forum i grupie wiele przypadków, gdzie gek nie jadł,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dagn, 29 April 2020 - 12:24.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.