Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Agama Brodata




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Gnaciu

Gnaciu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1489 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 08:15

Dzień dobry,

 

Agamę mam od 3 tygodni, a to jest mój pierwszy post. Jest to nasz czwarty zwierzak w domu, ale pierwszy gad i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Agama Brodata     x


#2 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 08:20

To jest agama z zoologicznego, nie ma się co dziwić :lol: takie zwierzęta nie są traktowane, jako zwierzęta, tylko jako potencjalny towar :(


Edited by Topola, 16 April 2020 - 08:20.


#3 madly

madly

    Pomocny w działach: Gekony, oświetlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2604 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 08:41

Nie podałeś w oświetleniu żarówki grzewczej oraz temperatury. Metabolizm gadów zależny jest od temperatury oraz oświetlenia. Masz wykazaną raptem jedną słabiutką lampę kompaktową UVB. Jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 08:43

Nie podałeś w oświetleniu żarówki grzewczej oraz temperatury. Metabolizm gadów zależny jest od temperatury oraz oświetlenia. Masz wykazaną raptem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Gnaciu

Gnaciu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1489 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 10:32

W terrarium mam zamontowana żarówkę grzewczą Exo Terra o mocy 100W. Żarówki mam umiejscowione po dwóch stronach terrarium, tak ze jak agama ma za gorąco......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 11:22

W terrarium mam zamontowana żarówkę grzewczą Exo Terra o mocy 100W. Żarówki mam umiejscowione po dwóch stronach terrarium, tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Gnaciu

Gnaciu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1489 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 12:13

Ok, a co w takim razie radzisz zrobić? Jaszczurka ma 34 cm dlugości. Ile w takim razie powinna zjadać na raz? Czy jak karmisz jaszczurkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1632 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 12:31

Ja bym na twoim miejscu na to nie pozwalał, bo się pochowają, rozmnożą i będzie lipa, daj jej stały dostęp do mączników w misce



#9 madly

madly

    Pomocny w działach: Gekony, oświetlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2604 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 12:36

Nie znam się na agamach brodatych, swego czasu syn chciał koniecznie brodacza, więc ciut poczytałem na temat warunków i mu wybiliśmy z głowy (wielkość terrarium)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Gnaciu

Gnaciu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1489 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2020 - 12:48

Ale jak jej na to nie pozwalać? :) Wkładam jedzenie do miski, a jedzenie zwiewa po całym terrarium. Jak się namnoży to chyba nawet lepiej?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.