Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Agama Brodata oznaki Agresji




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MateuszGady

MateuszGady
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1491 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2020 - 20:56

Co karmienie wszystko ok jak daje do miseczki zjada i super ale była oswojona brałem ja na rękę chodziła po mieszkaniu jadła na parkiecie a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Agama Brodata oznaki Agresji     x


#2 Zatys

Zatys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2589 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2020 - 22:36

Agamy tak mają u mnie samczyk miał taki etap gdzie był spokojny, a po miesiącu zaczął się stawiać, czarna broda, otwarty pysk i coś podobnego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 MateuszGady

MateuszGady
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1491 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 18:59

Agamy tak mają u mnie samczyk miał taki etap gdzie był spokojny, a po miesiącu zaczął się stawiać, czarna broda,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Zatys

Zatys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2589 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 20:16

U mnie świerszcze kubańskie + mysie oseski lecą, samych świerszczy na raz potrafi zjeść chyba ok. 30 nie wiem do końca, bo nigdy tego nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 MateuszGady

MateuszGady
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1491 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2020 - 20:51

U mnie świerszcze kubańskie + mysie oseski lecą, samych świerszczy na raz potrafi zjeść chyba ok. 30 nie wiem do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.