Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Początek przygody z agamą




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Pajdaillex

Pajdaillex
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1517 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2020 - 11:10

Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj  :-D Od 3 dni mam smoka. Proszę o opinię dla warunków, w jakich żyje moja agamka. Czy trzeba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Początek przygody z agamą     x


#2 Kikimor

Kikimor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2101 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2020 - 12:06

W kwestii diety: maczniki nie są dobrym pokarmem na codzień ze względu na sporą ilość tłuszczu który prowadzi do otłuszczania Agam. Najlepiej zamień ten pokarm......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Pajdaillex

Pajdaillex
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1517 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2020 - 14:06

Jakiej wielkości dubie można podawać tak małemu gadowi, żeby jej nie zaszkodziły?

Napisałam do hodowcy karaczanów - jak będą odpowiedniej wielkości to zmienię jej dietę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Tarantink

Tarantink
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1862 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2020 - 15:16

Polecam dubie z dubia.com.pl :) dla takiego maluszka wylęg, karaczany na drugi dzień u Ciebie



#5 Kikimor

Kikimor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2101 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2020 - 16:10

Jakiej wielkości dubie można podawać tak małemu gadowi, żeby jej nie zaszkodziły?
Napisałam do hodowcy karaczanów - jak będą odpowiedniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.