Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Jaszczurka do terrarium tropikalnego 90x160x220wysokie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 lukaszlukasz

lukaszlukasz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1608 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 February 2020 - 23:32

Komu byłoby dobrze w terrrarium tropikalnym 90x160x220wysokie? Początkowo w planie była agama błotna, ale nie wiem czy nie byłoby jej za ciasno (bo legwan......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaszczurka do terrarium tropikalnego 90x160x220wysokie     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 February 2020 - 01:18

Myślę, że agamy błotne spokojnie możesz trzymać w takim terrarium. Opis akurat tego gatunku na TCP jest bardzo rzetelnie zrobiony, polecam zerknąć: https://www.terrarium.com.pl/232-physignathus-cocincinus-agama-blotna/.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 lukaszlukasz

lukaszlukasz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1608 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 February 2020 - 03:37

Wstępnie zdążyłem już poczytać podany link przez ciebie jeszcze przed twoim postem, ale wolę i tak zapytać się jeszcze dodatkowo tutaj co do wielkości terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2020 - 05:05


Napisałeś "agamy błotne" czyli parkę spokojnie?

Myślę, że spokojnie 2 się zmieszczą. Chociaż przyznam, że nie wiem na ile da......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 lukaszlukasz

lukaszlukasz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1608 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2020 - 20:22

Mam kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem 90x90 do wymiany. Już jest wizja żeby zrobić z tego ładny duży zbiornik wodny tak więc wygrała agama błotna.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.