Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
heterometrus petersii dziwna "bulwa"




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Szymoonnn

Szymoonnn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1659 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2020 - 21:25

Dziś odebrałem mojego pierwszego skorpiona, heterometrusa petersii. Zauważyłem, że na tułowiu ma dziwną "bulwę" (załączam zdjęcia).

Przypuszczam, że jest to nowa skóra i skorpion niedługo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: heterometrus petersii dziwna "bulwa"     x


#2 MaciusGlab

MaciusGlab
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1668 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 February 2020 - 12:11

skorpiony linieją bardzo żadko ja się nimi nie zajmuję ani nie znam, ale ptasznik mojego kuzyna padł przez "raka" właśnie też miał bulwę. Nie wiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 K0NR4D__

K0NR4D__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1631 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 February 2020 - 19:04

Dziś odebrałem mojego pierwszego skorpiona, heterometrusa petersii. Zauważyłem, że na tułowiu ma dziwną "bulwę" (załączam zdjęcia).
Przypuszczam, że jest to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 AbaddonBCN Online

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4262 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 February 2020 - 05:10

Wstaw dokładniejsze zdjęcia, wtedy może coś uda się doradzić. Na tych zdjęciach kompletnie nic nie widać. Pamiętaj, że jeśli jest to dorosły skorpion to już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.