Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Python regius karmienie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Lonian

Lonian
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1571 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2020 - 19:07

Witam mam dziwny problem z moim pythonem. Wiem ze jest to zwierze bardzo kapryśne ale zdarza mi się dziwna sytuacja mianowicie moj python często nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Python regius karmienie     x


#2 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1604 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2020 - 19:26

Jak sam wspomniałeś , na razie nie masz się czym martwić. U siebie wszystkie regi nauczyłem jeść tak że nawet nie atakują ofiary a najzwyczajniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Blass, 02 February 2020 - 19:29.


#3 Nowy2244

Nowy2244
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2409 dni
  • Poland / Małopolskie / Limanowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2020 - 19:34

U mnie samczyk też miał problem z trafieniem sobie w mysz podczas karmienia z pincety. Obecnie rozmrożony pokarm zostawiam tak jak kolega wyżej i normalnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 siniak

siniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2640 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2020 - 19:58

Jak to jest wąż z genem spider to może mieć wobbla czyli dziwne zachowanie w tym trudności z trafieniem w pokarm.

Jak nie będzie traciła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4816 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2020 - 23:11

Dosc czestym zachowaniem jest atak obronny. Waz wowczas atakuje mysz na pesecie na zasadzie -odejdz stad natychmiast!

Atakowany obiekt jest uderzany pyskiem ale nie jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Lonian

Lonian
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1571 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2020 - 04:55

A czym podgrzewasz pokarm? Dotychczas rozmrazalem je w wodzie i tam ogrzewalem ale pokarm szybko traci temperaturę






#7 Lonian

Lonian
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1571 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2020 - 00:42

Waz już nie je 10dni od ostatniego posiłku i zaczynam powoli się zamartwiać. Nie znam jej wagi bo nawet nie mam jak tego sprawdzić. Ani......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1604 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2020 - 10:47

Jak nie będzie jadł 2/3 miesiące wtedy się zacznij martwić. Niepotrzebnie się stresujesz tą sytuacją ponieważ regiusy mają to do siebie że czasem robią sobie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Lonian

Lonian
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1571 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 February 2020 - 21:27

Ona jest bardzo młoda i taka Głodówka jej nie zaszkodzi?






#10 polwlkp

polwlkp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2213 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 February 2020 - 22:39

Warunki hodowli opisz, i nie martw się na wyrost z regiem...



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.