Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
jemeński ogrzewanie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 galat

galat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2356 dni
  • Poland / Pomorskie / Kartuzy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2020 - 16:28

przymierzam się do zakupu kameleona i teraz mam pytanie. W jakimś temacie na forum widziałem, teraz już nie wiem gdzie bo go zgubiłem, że włączają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: jemeński ogrzewanie     x


#2 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3299 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2020 - 10:58

Wszystko zależy od gatunku kameleona ale jak będzie to najbardziej popularny, czyli jemeński to włączona żarówka grzewcza przez cały dzień łącznie z UVB (12 godz.).......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Kasperek1985, 30 January 2020 - 11:02.


#3 galat

galat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2356 dni
  • Poland / Pomorskie / Kartuzy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2020 - 12:38

w temacie jest napisane, że Jemeński. W treści zapomniałem dopisać. Nigdzie na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jest napisane, że uvb ma działać 12h. To......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3299 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2020 - 13:27

W nocy temperatura powinna spadać, 22 stopnie jest ok i wtedy również spada metabolizm jak i temperatura ciała gadziny, jak wiadomo kameleony są zmiennocieplne. W......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Kasperek1985, 30 January 2020 - 13:49.


#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2020 - 14:23

Zdecydowanie 12h. To jest najzdrowsze rozwiązanie dla kameleona, bo może się ogrzać wtedy kiedy ma na to ochotę, a nie tylko wtedy kiedy świeci lampa.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 galat

galat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2356 dni
  • Poland / Pomorskie / Kartuzy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2020 - 14:29

Czyli tak jak mi się wydawało







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.