Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Warunki dla Chromatopelmy



Best Answer AbaddonBCN, 29 January 2020 - 05:23

Najprostszą metodą jest pilnowanie aby połowa pojemnika był stale wilgotna, nie pozwól aby wyschło na wiór. Ten gatunek nie lubi zbyt wysokiej wilgotności aczkolwiek młode......................for more text you need to be... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Monkey

Monkey
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1563 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2020 - 13:29

Zakupiłem ostatnio Chromkę w stadium L2 (mam go 3 dzień). Jest to mój pierwszy pająk i potrzebuję jeszcze kilku porad i opinii. Póki co jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Monkey, 28 January 2020 - 13:33.





Similar Topics: Warunki dla Chromatopelmy     x


#2 Tarantink

Tarantink
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1864 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2020 - 13:47

Młode z zasady karmi się co 2-3 dni, jednak dużo większe odstępy w przyjmowaniu pokarmu, chociażby przez brak apetytu pająka,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Monkey

Monkey
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1563 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2020 - 14:23

Tak mniej więcej to u mnie wygląda jeśli chodzi o dogrzewanie. Jest ustawione na mniej więcej 26 stopni.

 

 

Attached Files







#4 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4263 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2020 - 05:23   Best Answer

Najprostszą metodą jest pilnowanie aby połowa pojemnika był stale wilgotna, nie pozwól aby wyschło na wiór. Ten gatunek nie lubi zbyt wysokiej wilgotności aczkolwiek młode......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.