Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Problem z ogrzewaniem (RT-2)




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Nowyy2244

Nowyy2244
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1588 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 12:31

Witam. Mam spory problem z temperaturą na wyspie ciepła otóż matę grzewcza mam podpietą pod RT-2 , temperatura ustawiona na 31 stopni , sonda przymocowana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Problem z ogrzewaniem (RT-2)     x


#2 IrekDSW

IrekDSW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1918 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Strzegom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 13:02

Rt2 to lipa. Kup termostat repti zoo a problem zniknie. Ten działa tak że zmniejsza napięcie i utrzymuje temperaturę maty. Spadki są max 0.5 stopnia.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#3 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1606 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 13:45

Popieram kolegę wyżej. Wszystkie swoje rtki wywaliłem do kosza. Jeżeli termostaty to tylko i wyłącznie pulsacyjne które są wiele lepsze ponieważ utrzymują stałą temperaturę. Są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 SSSNEJK

SSSNEJK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1573 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 19:25

Witam. Też mam tą RT-2 i zauważyłem że działa on w taki sposób by nie dopuścić do spadku poniżej temperatury którą ustawiłeś np. Jak chcesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Nowyy2244

Nowyy2244
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1588 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 20:16

Mata jest w środku terrarium i jest na niej cieniutka pleksa, sonda jest bezpośrednio przyjęta do maty w środku. Czytałem o tych pulsacyjnych termostatach i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1606 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 20:28

Ja osobiście używam HabiStat Pulse i jestem mega zadowolony. Wielu hodowców używa go w inkubatorach z racji tego że jest najzwyczajniej w świecie bardzo dobry,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Blass, 09 January 2020 - 20:30.






#7 Nervo

Nervo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1611 dni
  • Poland / Małopolskie / Limanowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 21:23

Jeśli chodzi o RT2 to popieram kolegów @[member='Blass'] i @[member='IrekDSW']. Sam korzystałem jakiś czas i nie byłem zbytnio zadowolony a miarka się przebrała w momencie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 SSSNEJK

SSSNEJK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1573 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 21:46

Po przeczytaniu wpisów,obejrzałem sobie jeszcze raz pudełko i instrukcje załączoną do RT-2 i wyczytałem istotną informacje: "Regulator temperatury RT-2 służy do utrzymywania stałej temperatury płynów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1606 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 22:50

@[member='SSSNEJK'] dlatego właśnie słabo spisuje się w terrariach , jednak są ludzie którzy na siłę wciskają rtki jako złoty środek. Nie pamiętam dokładnie co pisze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 SSSNEJK

SSSNEJK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1573 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2020 - 23:10

@[member='Blass'] Tak była wzmianka że nadaje się też do terrariów. U mnie jak na razie trzyma tą temperaturę co chcę,ale planuje zmianę na jakiś lepszy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.