Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Przeprowadzka za granicę




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 mama_puszka

mama_puszka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1843 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 December 2019 - 20:46

Jakich dokumentów potrzebuję do przewiezienia pytona królewskiego i węża zbożowego z Irlandii do Polski? I jak zapewnić im odpowiednie warunki przewozu? Planuję skorzystać z usług......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Przeprowadzka za granicę     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2019 - 21:20

Na przewóz węża zbożowego nie potrzebujesz nic, zaś pyton królewski jest na liście CITES, więc powinnaś mieć odpowiednie dokumenty od hodowcy u którego kupiłaś węża.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 polwlkp

polwlkp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2214 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2019 - 00:41

3 dni to sporo jak na tą porę roku... Ja bym nie ryzykował...






#4 mama_puszka

mama_puszka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1843 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 December 2019 - 08:06

3 dni to sporo jak na tą porę roku... Ja bym nie ryzykował...


Zapomniałam dodać, że przeprowadzkę planuję w maju......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4065 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2019 - 10:31

Jeżeli będziesz korzystać z firmy która zajmuje się przewozem zwierząt to pewnie będą mieli jakieś wytyczne jak masz przygotować zwierzęta do podróży i jakie dokumenty......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 December 2019 - 21:08

Tak jak napisał adamkraka do regiusa będziesz potrzebowała dokumentu który potwierdzi legalność pochodzenia Rega, najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie firmy która zajmuje się tego typu przewozami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 nmofmak

nmofmak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5668 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2019 - 01:31

Wiem ze hodowcy w WB nie wystawiaja papierow bo nie musza, nie wiem jak z Irlandia ale upewnij sie ze Masz papier zanim go przewieziesz,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.