Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Dno akwa




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 sailorka

sailorka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1944 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 November 2019 - 13:09

Witam

Zamierzam wysypać na dno akwa otoczaki o wielkości, aby tylko gadzinka ich nie zjadła. Nie mam dużych kamieni. Czy należałoby na dno akwa położyć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Erm

Erm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2232 dni
  • Poland / Łódzkie / Ozorków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2019 - 14:54

Otoczak otoczakowi nie równy, bo głaz 2 metry średnicy też może być otoczakiem. Jeżeli otoczaki będą do 5 cm średnicy możesz dać bez żadnego podkładu,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4277 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 November 2019 - 16:31

Ja mam otoczaki o średnicy ok 3-4 cm na gołym szklanym dnie u samca Trachemysa. Jest mały - skorupa ok 15 cm; uwielbia je turlać.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Burger

Burger
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1747 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2019 - 12:19

Jaki to gatunek żółwia? W zależności od gatunku podłoże jest różne. Niektóre gatunki żółwi wodno-lądowych powinny mieć piasek lub drobny żwirek jako podłoże, a inne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4277 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 November 2019 - 13:49

Jaguś'] jeżeli uważasz, że 15-centymetrowy żółw w połączeniu z otoczakami na samym szkle nie zaszkodzi szybie, weź jeden z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 sailorka

sailorka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1944 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 November 2019 - 18:44

Dziękuję bardzo za podpowiedzi. Moja gadzinka to Pseudemys hieroglyphica i jest jeszcze w miarę mały (6cm kara.) w akwa 128l czyli 85-90 ma do pływania.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Burger

Burger
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1747 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 November 2019 - 08:38

Po wyłożeniu dna ww otoczakami przez kilka dni czuwałam przy akwa z duszą na ramieniu i obserwowałam : )......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 sailorka

sailorka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1944 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 March 2020 - 18:24

Wracając do tematu... A ktoś z Was spotkał się ze sztuczną trawą na dno (taka np. z obi)? Na wyspy i podejścia jest używana, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Burger

Burger
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1747 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 March 2020 - 11:34

Na podejściach jest stosowana, a te są zanurzone w wodzie, więc IMO nie powinny reagować z wodą. Gorzej z pływającymi kawałkami sztucznej trawy, wątpię aby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.