Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Dziwne zachowanie modliszki



Best Answer platinum4850, 05 November 2019 - 16:32

Pomocy już nie trzeba. Sprawa sama się wyjaśniła poczekałem dzień i się uspokoiło, zjadła i od tamtego czasu funkcjonuje normalnie :D

Dzieki za chęci pomocy......................for more text you need to be logged i... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 platinum4850

platinum4850
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2119 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 October 2019 - 22:21

Witam posiadam modliszke hymenopus coronatus (storczykowa) w stadium l4 i mam pytanie odnośnie jej zachowania ponieważ próbuje się "przykleić" do szklanego sufitu, wygląda to tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Dziwne zachowanie modliszki     x


#2 MaciusGlab

MaciusGlab
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1663 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2019 - 15:27

Dał byś zdjęcie tej modliszki? Może coś poradzę, bo po opisie nie mogę sobie tego wyobrazić



#3 platinum4850

platinum4850
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2119 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2019 - 16:32   Best Answer

Pomocy już nie trzeba. Sprawa sama się wyjaśniła poczekałem dzień i się uspokoiło, zjadła i od tamtego czasu funkcjonuje normalnie :D

Dzieki za chęci pomocy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.