Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Legwan za wszelką cenę chce wychodzić z terra




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 AnnaHalasek

AnnaHalasek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1708 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2019 - 14:15

Jak w temacie nie daje mi spokoju codziennie chce wychodzić wali łapami po szybie.W bardziej ekstremalnych przypadkach wchodzi na wodospad z górnej półki i skacze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Legwan za wszelką cenę chce wychodzić z terra     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4285 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2019 - 16:00

Jakie rozmiary terra ? Jaka temp w zimnym m-cu i pod lampą grzewczą ?  Czy ma basen z wodą ? Ile ma lat i skąd......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 AnnaHalasek

AnnaHalasek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1708 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 October 2019 - 04:49

Dodaje fotki terra i co do powodu dla którego wychodzi myślę że chodzić coś tam chodzi ale głownie wchodzi mi do łóżka siada obok i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4285 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 October 2019 - 09:00

Paprotki nie wolno - już wiesz.

Temp na wyspie ciepła powinna być 34 stC. Ma UVB ? Co do "wspólnego zasypiania" to polecam jeśli masz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 AnnaHalasek

AnnaHalasek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1708 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 October 2019 - 12:31

Uvb oczywiście ma a co do grzewczej jakiej ty używasz? Z tego co zauważyłam ale to jak jeszcze był mniejszy takie 34c to cały czerniał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4285 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 October 2019 - 13:35

Ja mam UVB rurową 90 cm dł + emiter grzewczy ceramiczny o mocy 100W i on w odpowiedniej odległości daje mi 34 stC, ale mój......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 AnnaHalasek

AnnaHalasek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1708 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 October 2019 - 18:04

Własnie mu zamówiłam ten emiter grzewczy i tak miałam zamawiać nowe uvb bo już pól roku minęło więc zobaczę może jak będzie cieplej to będzie bardziej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.