Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Lasidora porchybana




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Oldullfang

Oldullfang
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1719 dni
  • Poland / Łódzkie / Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2019 - 22:59

Witam. Mam pytanie posiadam Lasidore porchybana l9 i od jakiegoś czasu zaczęła kopać dziory mimo me ma zrobiona nore wilgotność cały czas ma utrzymowana. Dziwi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Lasidora porchybana     x


#2 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1974 dni
  • Poland / Śląskie / Żarki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2019 - 23:29

Mój drogi kolego lasiodory,brachypelmy itp lubią się zakopywać nawet jeśli nie mają wylinki.Polecam trochę pooglądać YT tam znajdziesz dużo info na ten temat albo po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Roko2008, 19 August 2019 - 23:35.


#3 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1839 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2019 - 07:36

Moja wcześniej sobie wykopała tunele do samego dna pojemnika (L1), teraz L3 i ani śladu kopania, bywa różnie.


Edited by Dominik95, 20 August 2019 - 07:36.






#4 Pandora

Pandora
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4006 dni
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 August 2019 - 15:37

Możliwe że jest jej za ciepło. To naturalne zachowanie u ptaszników i skorpionów ze szukają niższej temperatury w ziemi potrafią wtedy przekopać nawet całe podłoże......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.