Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Coś mi wyrwało muchołówkę z doniczki!




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Kshakov

Kshakov
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2169 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 July 2019 - 16:36

Więc hodowałem muchołówki w doniczce od ziarenek (roślinę trzymałem na dworze). Około tydzień temu znalazłem połowę ziemi z doniczki rozwaloną poza doniczką, pomyślałem, że to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Coś mi wyrwało muchołówkę z doniczki!     x


#2 Rivvi

Rivvi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3890 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2019 - 16:59

Chyba sam sobie odpowiedziałeś: ptak raczej za słaby, żeby wywrócić ciężką doniczkę, chyba, że wrona. Raczej kot albo coś podobnego (nie wiem, łasica, kuna?). Może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Surion

Surion
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3743 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 July 2019 - 11:56

Na pewno wrona. U mnie wrona siwa poczuła się zbyt pewnie, wyrwała mi małą sztukę i niestety roślina wyschła na słońcu. 







#4 zenek135

zenek135
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4402 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrów Mazowiecka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2019 - 23:24

U mnie już po pierwszym dniu od kupienia muchołówki roślina miała uszkodzone pułapki po dziobie ptaka, prawdopodobnie kosa, których pełno na działkach. Skusiły go wybarwione......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Stas2006

Stas2006
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1653 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2019 - 12:47

Zależy jaki gatunek muchołówki. Np. mój kot uwielbia podgryzać moją "alienkę" (muchołówka odmiana alien)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.