Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Komora CO2 [szczury]



  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 karu

karu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6546 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2007 - 13:55

Witam, chodzi mi o uśmiercanie szczurów przez CO2 - metoda soda + ocet w baniaku 5L.
Jak to w końcu jest? Lepiej wpierw......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Komora CO2 [szczury]     x


#2 Serpiente

Serpiente
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6465 dni
  • Poland / Podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2007 - 14:27

mam nadzieję, że źle zrozumiałem, czy Ty chcesz wrzucać gryzonie do tego roztworu?
Gryzoń w innym pojemniki a gaz tam doprowadzasz wężykiem są też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Grabixon

Grabixon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6974 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2007 - 14:35

http://www.terrarium.com.pl/zobacz/o-humanitarnym-zabijaniu-zwierzat-karmowych-w-terrarystyce-924.html


dodam jeszcze to, ze nie wiem jak ty chcesz szczury wrzucac do butli od wody 5 litrowej






#4 karu

karu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6546 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2007 - 15:34

[b]leser:[/b] Źle zrozumiałeś, wiem jak stworzyć taką komorę

[b]Grabixon:[/b] Gdybym nożykiem zrobił większy otwór to szczur się zmieści, nie miałem zamiaru przeciskać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 GreeN

GreeN

    Miniony Redaktor w działach wężowych

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7277 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2007 - 15:37

bosz.... jeśli już coś to zwierzaka wrzucasz DOPIERO wtedy gdy stężenie co2 będzie odpowiednie min. 80 % !!


#6 michcio

michcio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7077 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 February 2007 - 17:28

właśnie bo jesli wytstraszysz go to pszegrycie w ciągu chwili i zwieje






#7 Jajo

Jajo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7550 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 March 2007 - 01:53

nie chodzi o to, ze przegryzie i zwieje, tylko o to, ze jego smierc nie bedzie szybka, a powolna - uciekam tu od mowienia o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Arachnofobik

Arachnofobik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6389 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2007 - 18:05

Nie ma tu większego znaczenia kiedy wrzucisz karmówkę. Czy przed napełnieniem co2 czy po napełnieniu np. baniaka. Jeżeli cała maszyna "Komora gazowa" jest odpowiednio wykonana,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Grabixon

Grabixon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6974 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2007 - 18:43

[quote]Nie ma tu większego znaczenia kiedy wrzucisz karmówkę. Czy przed napełnieniem co2 czy po napełnieniu np. baniaka. Jeżeli cała maszyna "Komora gazowa" jest odpowiednio wykonana,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Arachnofobik

Arachnofobik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6389 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2007 - 19:50

"i tu sie kolego mylisz, jezeli wrzucisz do napełnionej komory to szczur czy mysz umiera po paru sekundach, pare wdechów wezmie i pada, bo silna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.