Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący płazy

- - - - -  
Pleśń na skrzelach




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Yanna

Yanna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2007 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 February 2019 - 11:13

Witam, mam aksolotla, któremu pojawiła się pleśń na skrzelach. Chcę przygotować mu roztwór Holt. i rozpocząć lodówkowanie. Proszę o info jak długo powinien siedzieć w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Pleśń na skrzelach     x


#2 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5012 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2019 - 22:29

rozumiem że wiesz jak zrobić roztwór pana H. i jak go stosować. W lodówce powinien siedzieć aż wszystko zejdzie + 1 tydzień / razem to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 tommat

tommat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4888 dni
  • Poland / Opolskie / Nysa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2019 - 13:24

Witam.

Na Twoim miejscu od razu skontaktowałbym się z Robertem.

Powysyłaj mu zdjęcia aksa. Jednego aksolotla straciłem przez zbyt późne podanie antybiotyku. Roztwór nie zawsze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Yanna

Yanna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2007 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 February 2019 - 08:00

Dziękuję za odpowiedź. Ponieważ nie mam jeszcze wszystkich składników żeby sporządzić roztwór, na razie robię mu kąpiel w Trypaflavinie. Plesniawka się zatrzymała, ale na pewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5012 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 February 2019 - 08:44

Masz sól i coś jeszcze to zrób z tego co masz.



#6 Yanna

Yanna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2007 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 February 2019 - 10:52

Zrobiłam. Stworek siedzi juz w lodówce. 3 razy dziennie kąpiel w 100 % roztworze, a w lodówce w 40%, zgadza się? I nie karmić podczas......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Yanna

Yanna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2007 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 February 2019 - 08:32

Mam jeszcze pytanie jak aks powinien zachowywać się podczas lodówkowania. Wydawało mi się, że zapadnie w hibernację, tymczasem mój jest całkiem "żywy". I czy na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5012 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 February 2019 - 20:25

one nie zapadają w hibernację, wszystko OK, pojemnik do lodówkowania  przykryj co by nie wyskoczył, pojemnik nieprzeźroczysty. Otwierasz lodówkę i światło się zapala i to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Yanna

Yanna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2007 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 February 2019 - 15:12

Witam ponownie, mam jeszcze pytanie jak prawidłowo po lodówkowaniu umieścić go z powrotem w akwarium?? Jak przeprowadzić proces stopniowego podwyższania temperatury wody,żeby nie doznał szoku??......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 robert1108

robert1108

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5379 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2019 - 23:56

Temp. wody w pojemniku  w którym przebywa płaz ma wzrastac bardzo powoli.Trzymaj się zakresu 1-2 st. na ok. godz.Pomocny będzie termometr i kostki lodu które......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.