Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Mata grzewcza - montaż pod terra




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2516 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2018 - 15:16

Witajcie, mam terra 50x40x60 i z racji warunków w pokoju kupiłem matę grzewczą od Exo terra 24W.

Mam następujące pytania:

1. Czy mogę ją bezpośrednio......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Mata grzewcza - montaż pod terra     x


#2 WIELB

WIELB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2095 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2018 - 21:51


1. Czy mogę ją bezpośrednio przykleić / położyć pod terra czy muszę zastosować jakąś izolację (żeby mi szkło nie popekało)?

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by WIELB, 13 November 2018 - 21:53.


#3 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2516 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2018 - 15:12

A woda mi z torfu odparuje jak dam z tylu mate? W terra potrzebuje sporej wilgotnosci, tak z 70-80%. No i nie wiem jak bluszcz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 WIELB

WIELB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2095 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2018 - 19:21

Dobra, podstawowe pytanie. Dla jakiego stwora masz to terrarium?



#5 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2516 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2018 - 19:43

Docelowo dla P. Regius ale najpierw chce uporac sie z roslinami a na wiosne wsadzic tam rodzimego pajaka (skakun, krzyzak, lejkowiec).

Sent from my......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 WIELB

WIELB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2095 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2018 - 21:46

U mnie jest kabel grzewczy na tylnej ściance a rośliny rosną aż za bardzo przy lekkim zraszaniu torfu tylko przy roślince, reszta torfu sucha jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2516 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2018 - 23:32

Tylko z tylu to ja mam sciane :) terra nie ma zadnego regalu tylko na komodzie (powiedzmy) stoi. Dlatego wlasnie chcialem od spodu dac mate.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2516 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2018 - 14:23

@[member='WIELB']

Hej, przykleiłem jednak matę pod terra i w tym momencie napotkałem inny problem. Mimo iż na ścianach widzę, ze torf nie jest całkowicie suchy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 WIELB

WIELB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2095 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 December 2018 - 10:54

Ja mam kabel na tylnej ściance półki na izolacji. Do kabla są dosunięte terraria z korkowymi ściankami. W terra temperatura jest od około 28 przy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.