Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Zgłoszenia oszustów



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
493 replies to this topic

#1 Nook

Nook
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 February 2007 - 19:45

Robert O.
ul. Pułaskiego
Białystok

Paweł M.
ul. Stroma
Białystok






#2 dymek1990

dymek1990
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 February 2007 - 22:57

Robert M.
ul.Stroma
15-334 Białystok

----------------------------------------------
Ocenzurowałem nazwisko i miejsce zamiszkania, zapisałem w notatniku jak coś.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 PHS

PHS
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2007 - 09:08

To trochę za późno,bo o sprawie oszusta z B-stoku wiedziano wcześniej i była jakaś dyskusja,czego dowodzi post B.Gorzkowskiego(i może ktoś ma Kajaka i jego 400......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 dymek1990

dymek1990
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2007 - 12:04

ja mam na niego chaczyk kij ze strace kase za paczki ale bede mu wysyłał co jakis czas psie kupki w paczce musze sie mu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 AdamMass

AdamMass
  • Poland / Dolnośląskie / Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2007 - 19:55

Marcin ?
Vorax
Wrocław
Sprzedał mi węż na którego potrzebny jest CITES (mówił że papiery do niego ma tylko da mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 AdamMass

AdamMass
  • Poland / Dolnośląskie / Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2007 - 20:15

No ja niestety miałem problemy. Jak kuowałem węża zapierał się, że papiery będą na 100%. Ja nie kwestionuje tego, że ty Sez miałeś z nim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 pierre

pierre
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2007 - 22:08

Piotr J.
Lat 17
Łódz
złodziej kradziej oszust kłamca itd. chciał sie ze mna wymieniac za pajki ok wysłałem a on najpier......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 czarne_slonca

czarne_slonca
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 February 2007 - 13:40

Szulczyk8
Grójec
Złodziej.


#9 jankol

jankol
  • Poland / Zachodniopomorskie / Kołobrzeg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 March 2007 - 16:29

No może jestes w "gorącej wodzie kąpany" kilka dni czasami za mało żeby coś załatwić, a może miał jakiś wyjazd na giełde czy coś podobnego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 AdamMass

AdamMass
  • Poland / Dolnośląskie / Legnica
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 March 2007 - 17:04

Nie jestem w gorącej wodzie kompany sprawa trwa juz ponad 1,5 roku. Wątpie zeby cały czas mu coś wypadało i nie mógł załatwić tych papierów.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.