Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Dobór partnerki do rozrodu




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Konieszko

Konieszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 July 2018 - 12:26

Cześć wszystkim, planuję kupno partnerki dla mojego węża zbożowego, zastanawiam się jaką odmianę barwną wybrać, żeby wyszły ładne młode. Zdzisław (kawaler) jest w mojej ocenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Dobór partnerki do rozrodu     x


#2 HeLLta

HeLLta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2380 dni
  • Poland / Łódzkie / Sieradz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 July 2018 - 16:49

Ma jakieś ukryte geny. Samica o ciemnej lub bardzo jasnej odmianie barwnej będzie się najlepiej nadawać do niego. Adam Kraka niech się wypowie na ten......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3907 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 July 2018 - 06:01

Wiesz co to homozygoty i heterozygoty? Jak działa genetyka? Jakiej odmiany jest twój wąż? Gdybyś wiedział nie zadawałbyś takiego pytania, a bez wiedzy na ten......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Konieszko

Konieszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2018 - 08:10

Wiem jak to działa, chciałem zasięgnąć opinii osób bardziej doświadczonych nie jestem pewny odmiany i genotypu mojego węża, rozważam coś z genami tessera, ale to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4066 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2018 - 14:24

@[member='Konieszko'] całe szczęście że wiesz jak to działa, tylko po co ten temat? bo skoro wiesz że nie wiesz jaką genetykę zawiera twój wąż to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Konieszko

Konieszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2018 - 14:49

Zdzicha kupiłem nie myśląc o rozmnażaniu i jestem do niego przywiązany, to nie ma być duża komercyjna hodowla samice kupię "hodowlaną dobrej jakości" żeby znać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3907 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 July 2018 - 14:57

Napisałeś, że sądzisz, że classic a nie Okeetee, skąd ta zmiana zdania?. Poza tym jak chcesz znaleźć jego ukryte geny skoro odmian i tym samym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4066 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2018 - 15:03

Najpierw to powinieneś zadbać o węża którego masz, a dopiero później myśleć o rozmnażaniu. Z całym szacunkiem ale mizerny z niego okeetee to raz a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Konieszko

Konieszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2018 - 15:45

Źle się wyraziłem na początku, używając potocznej nazwy(w opisie gatunkowym jest okeetee jako naturalna odmiana potocznie nazywana classic/wildtype) , jestem pewny że chce uzyskać młode......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Dykta

Dykta

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5618 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 July 2018 - 12:19

zakup możesz celować z czymś co ma het amel albo jest amelem - to już tak popularny gen, że nie wierzę, że ten wąż takowego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.