Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
obsada sporego terrarium.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4895 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2018 - 21:21

Cześć! 
 

Dysponuję ogrodem zimowym, który zamierzam zamienić na terrarium. Ma wymiary 6,5x4m i od 2,4m do 3m wysokości (dach skos). Jedna ze ścian i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: obsada sporego terrarium.     x


#2 deCadaver

deCadaver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2440 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2018 - 22:15

Hej, przy takich możliwościach pomyślałem o legwanach. Zimą trochę Enea by zarobiła ale gabaryty w sam raz i z pewnością nie zaginą w krajobrazie i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4895 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2018 - 08:14

Też myślałem nad lwgwanami. Z tym że one prowadzą nadrzędny tryb życia i ich domem są tropiki czyli wgotnosc też będzie wysoka a to może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3049 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2018 - 08:17

Ja w zoo widzialam niedawno takiego stwora:

http://www.terrarium.pl/t/species/_/brachylophus-fasciatus-legwan-fidzijski-r141

 

Minus stwora to cena niestety, no i utrzymanie wilgotnosc.

Natomiast wyglada przeslicznie :)

i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4895 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 May 2018 - 18:07

Legwany świetne, z tym, że to nie wielki gatunek, natomiast bazyliszek odpada hehe. To dzikusy :D No i szamią robale.
Potwornie kręci mnie połączenie czakueli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Geck00s

Geck00s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2222 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kostrzyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 May 2018 - 19:53

Może pójść na łatwiznę i wrzucić stado agam brodatych/gekonów lamparcich ? Wiem, że jedzą robaki, ale nic lepszego mi do głowy nie przychodzi.

Ogółem łączenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4895 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 May 2018 - 02:54

Jakieś tam doświadczenia mam :) gekony czy agamy odpadają bo to by się mijało z celem. Te gady można mieć w małych terrariach. Ja tu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 filogrzybek2005

filogrzybek2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2553 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 May 2018 - 06:25

Jaszczurka była by droższa , Pozatym taki wielki waran zielony dużo tego zje i Napewno będzie drożej niż np 160 świerszczy za 10zl ;) pozatym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4895 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 May 2018 - 15:42

Nie przesadzajmy z tą trudnością. :p Nie ma opcji żebym tam puścił luzem swiersze czy karaluchy. To jest 25m kw. Potrzebował bym tysiące owadów. To......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3049 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 May 2018 - 15:46

Hoduj wegetarian :p
(Zarcik)
A co do roslinozercow to moze jakies szynszolo-myszoskoczki-cos podobnego?
Tez by mialy fajnie a odpada problem z wilgotnoscia :)
Chyba ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by MartaCrystal, 25 May 2018 - 15:46.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.