Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Pyton Królewski - zbyt częsta wylinka?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Gnida

Gnida
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2245 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2018 - 06:20

Witam , 

 

Na forum jestem nowy( choć ponad 10 lat temu też już byłem -ale nie ważne) , w czym rzecz: otóż po 10......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pyton Królewski - zbyt częsta wylinka?     x


#2 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5294 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2018 - 14:03

Jak dla mnie skoro chetnie je i jest aktywny, to wylinkami nie ma sie co przejmowac za bardzo - jak sam napisales papiery wydaja sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Gnida

Gnida
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2245 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2018 - 14:47

Tak pod koniec kwietnia u Pani weterynarz Zadrożnej w Poznaniu będzie specjalistka od gadów i wysonduje mi węża więc wtedy będę mieć pewność.zdjecia wieczorem wrzucę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3767 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 April 2018 - 23:36

Jeśli przytył, to naturalne że linieje. Raz w miesiącu to dość często jak na dorosłego, ale nie sądzę żeby byłby to powód do niepokoju, zwłaszcza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Gnida

Gnida
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2245 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 April 2018 - 06:32

Nie ma roztoczy ani innych pasożytów skórnych , nie ma chorób skóry , wszystko wydaje się być ok, nie wiem jak z pasożytami wewnętrznymi ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3767 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 April 2018 - 16:16


Nic mnie w zasadzie nie martwi , tylko ciekawi czy mogła nastąpić taka pomyłka ,i ten wąż być może był......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Morgana, 12 April 2018 - 16:16.






#7 Gnida

Gnida
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2245 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 April 2018 - 16:20

To akurat nie był pseudo hodowca ponieważ w domu mial tylko dwa węże.sprzedal bo pewnie potrzebował kasę na coś , ponieważ kupiłem go za pół......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Gnida

Gnida
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2245 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2018 - 07:09

Żeby nie pisać nowego tematu , mam pytanie. Otóż tak jak wspomniałem wcześniej kupiłem boa constrictor salmon. wąż jest urodzony w maju zeszłego roku ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Gnida, 14 April 2018 - 07:10.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.