Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Powroty.



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Magi00

Magi00

    Pomocna w dziale jaszczurki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4111 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Skarżysko Kamienna
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 March 2018 - 20:12

Cześć i czołem! 

Nie było mnie tutaj dawno. Baaardzo dawno. Co prawda wpadałam, aby się rozejrzeć, ale tylko na momencik. Moja hodowla zniknęła, przestałam się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 RogatePL

RogatePL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6139 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2018 - 19:31

Witaj :) Ja musiałem zrezygnować ze swojej hodowli 6 lat temu ... przyczyny studia bardzo specyficzne, które nie pozwalały mi na pójście w kompromis. I......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3848 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2018 - 23:16

Oj, ja miałem. Najpierw brak zainteresowania, potem brak warunków, a teraz niepowodzenia w rozmnażaniu i hodowli... No i tak chyba będę bardziej entomologiem, ale wciąż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5294 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 March 2018 - 13:27

Co do terrarystyki - wyjazd za granice skasowal mi hodowle na ponad rok - typowe poczatki, czyli mieszkanie na wynajmowanym studio flat, zakaz trzymania zwierzat......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Calmwater, 26 March 2018 - 13:29.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.