Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Ptasznik od 7 godzin bez oznak zycia




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2018 - 17:26

Mam sub-adult samice chromatopelma C. ktora gdy wtalem dzis rano lezala na plecach. Bylem pewny ze zaczyna liniec i ja zostawilem. Spojrzalem do niej 3......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Ptasznik od 7 godzin bez oznak zycia     x


#2 htsi

htsi

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 3752 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2018 - 17:30

1. Może i się zaklinowała, jeśli w porę nie zareagowałeś wilgotnością to z każdą godziną jej szanse maleją. Zacznie linieć jak znajdzie na to energię......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2018 - 18:01

PTASZNIK ZACZAL LINIEC! Po napisaniu tego posta napryskalem porzadnie jeszcze raz i po polgodziny widac juz biale kly. Jest bardzo wycieczona ale mam nadzieje ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 dune

dune
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2952 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 February 2018 - 18:42

Trzymam kciuki


#5 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2018 - 19:40

Samica wyliniala. W tej chwili sie rozciaga. Nie wiem jak to nazwac.
Jestem swiadkiem 10-godzinnej walki pajaka a tak na prawde nie wiem kiedy ona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 andrzejt89

andrzejt89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4110 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 February 2018 - 00:03

E raczej normalne linienie a nie cud. Ptasznik im jest starszy tym rzadziej linieje i jego wychodzenie ze starej skóry trwa dłużej. Jakby faktycznie się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 February 2018 - 01:48

Pierwszy raz widzialem cos takiego. Moja ogromna Geniculata liniala ostatnio 3 godziny i po temacie. Praktycznie zaden moj pajak nie linial dluzej niz 5 godzin......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Cannatonic

Cannatonic
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2294 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Starachowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 March 2018 - 11:35

Kolego odnośnie tej chromki mam parkę i utrzymuje wilgotność na poziomie 65 / 70 %. Pająki mają się świetnie żadnych problemów mówisz że pryskasz raz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 htsi

htsi

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 3752 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 March 2018 - 11:50

Ale sytuacja już dawno się wyjaśniła,  kolega wie co zrobił źle i na pewno w przyszłości tego błędu nie popełni więc po co odgrzewać na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.