Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
Promienniki podczerwieni - nietypowy problem




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Nexave

Nexave
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Świnoujście
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 08:37

Witam. Mam nadzieję że pomożecie mi rozwiązać mój problem. Otóż korzystałem jak dotąd ze zwykłych spotów 100W dzień, 75W noc. Od 3 dni wymieniłem na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Promienniki podczerwieni - nietypowy problem     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4883 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 11:03

Niestety lampy "infrarot" to zwykłe lampy pomalowane na czerwono, stąd brak różnic w temperaturze, a czerwony kolor nadal jest widzialny dla gadów. Nie żeby z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Nexave

Nexave
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Świnoujście
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 11:14

Czyli światło czerwone jest widzialne dla mojego boa ?

A jak wytłumaczyć pkt. 2 tego co napisałem wyżej? Skoki temperatury






#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4883 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 11:26

Tak w zasadzie wszystkie gady widzą czerwony. https://youtu.be/49LA3Qq325w - tutaj akurat pyton biegający za czerwonym laserem, gdyby go nie widział, to raczej by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Nexave

Nexave
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Świnoujście
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 11:43

Wcześniej w nocy miałem Exo Terra Night 75W niebieską tylko że klasyczny kształt. Dostanę gdzieś 100W ? Niebieskiego światła węże nie widzą prawda ?


#6 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4883 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 12:01

Widzą wszystkie kolory, może nie do końca tak samo jak ludzie, ale zawsze. To nie znaczy też, że nie możesz stosować tej czerwonej lampy, jeśli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Nexave

Nexave
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Świnoujście
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2018 - 13:24

To znaczy od samego początku miał niebieską żarówkę nocną, z tymże kulistą. Podobno infraret nie można dostać w kolorze niebieskim ?

Zresztą nie jest to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.