Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Kilka ważnych pytań - gekon lamparci




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 brahp

brahp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3510 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 November 2017 - 22:55

Hejo, zdecydowałem się na zakup gekonów lamparcich i mam kilka pytań/wątpliwości do rozwiania. Będą to raczej młode osobniki,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kilka ważnych pytań - gekon lamparci     x


#2 Shiroichi

Shiroichi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2407 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2017 - 01:38

40x30x20 moze być mały nawet jak na dwa osobniki bardzo młode, zależy ile będziesz ich w tym trzymał

Kabel boli, nie lepiej poczekać i kupić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 baca90

baca90
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2429 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2017 - 15:55


1. Aktualnie mam przygotowany pojemnik przejściowy 40x30x20 i planuję ogrzewać go kablem grzewczym rozłożonym po połowie. Czy temp w tej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by baca90, 23 November 2017 - 15:56.






#4 brahp

brahp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3510 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2017 - 20:56

Dzięki za odpowiedzi. Czytałem, że nie można od razu dawać maluchów do docelowego terra, dlatego mam przyszykowany przejściowy. Znalazłem faunarium 46x31x18 - lepsze by było......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3094 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 November 2017 - 09:30


nie można od razu dawać maluchów do docelowego terra

To jest mit! Dając je od razu do docelowego, pozbawiasz je jedynie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jot023, 24 November 2017 - 09:31.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.