Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący płazy

- - - - -  
Kumak dalekowschodni - osprzęt w akwaterrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Kubjusz

Kubjusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2393 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2017 - 21:17

Witam,
Przymierzam się do zakupu kumaka dalekowschodniego, jest to mój pierwszy zakup związany z plazami, jak i terrarystyka (kiedyś brat miał agame brodata). Mam akwarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Kumak dalekowschodni - osprzęt w akwaterrarium     x


#2 VeloxHunter

VeloxHunter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2370 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2017 - 18:17

Proszę bardzo link http://www.terrarium.com.pl/132-bombina-orientalis-kumak-dalekowschodni/#akwaterrarium .
Dalej będę się wzorował na moim akwarium. Filtr polecam jakiś porządny na watę/gąbkę, najlepiej się zapytać w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Kubjusz

Kubjusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2393 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2017 - 18:38

Dzięki wielkie, wkoncu z wielu możliwości zdecydowałem się a gekona lamparciego, opisy na terrarium.com.pl przeczytałem chyba wszystkie xD kupiłem na giełdzie w Rybniku od Animals......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 VeloxHunter

VeloxHunter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2370 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2017 - 19:12

Ja osobiście mam i polecam filtr Turbo (N) 750 AQUA Szut 80-200l, który mnie nigdy nie zawiódł, ale tobie polecam o słabszej mocy bo na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Kubjusz

Kubjusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2393 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2017 - 20:28

Dzięki wielkie, gekon ma się dobrze, hodowca polecał mi repashy bo takich używał, niestety nie znalazłem ich i kupiłem reptivite z D3, do tego sepie.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 VeloxHunter

VeloxHunter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2370 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2017 - 13:29

Pamiętaj, że mączniki to uzupełnienie diety, a gekon lamp. preferuje świerszcze. ;) Jak podrośnie możesz mu podawać także karaczany. ;)







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.