Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Temperatura do hodowli dubi




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 lotnik

lotnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2443 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2017 - 15:13

Witam. Siedze i rozkminiam jak tanio i bezpietrznie podgrzac pojemnik w ktorym mam zamiar hodować dubie dla mojej agamy. Wpadlem na pomysl. Mam szklane terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Temperatura do hodowli dubi     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3612 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2017 - 14:58

Ja wszystkie pojemniki z karmówką trzymam od zawsze na terrariach pustynnych, więc jak do tej pory ani grosza nie wydałem na prąd dla karmówki.

Też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 uki_g

uki_g
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4734 dni
  • Poland / Małopolskie / Zator
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 October 2017 - 09:53

Jeśli już chcesz montować ogrzewanie to pod pojemnikiem, wysuszy Ci dno razem z odchodami i resztkami pokarmu mniejsza szansa na pleśń i roztocza.

Radagast ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 lotnik

lotnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2443 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 October 2017 - 21:29

Tak zrobilem dubie stoja na terra sa juz po ostatniej wylince i nakrylem je w nocy na kopulacji, niedlugo doczekam sie mlodych. Pozdrawiam
Pojemnik mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.