Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Kilka podstawowych, ogólnych pytań laika




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Marcin_94

Marcin_94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2426 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 September 2017 - 17:23

Witam. Jestem tu nowy i właśnie planuję kupić swojego pierwszego ptasznika. Wybór padł na B. Smithi. Poczytałem o hodowli, pooglądałem filmiki, poczytałem tematy tutaj. Sporo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kilka podstawowych, ogólnych pytań laika     x


#2 Artistic

Artistic
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2952 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 September 2017 - 21:21

Witam serdecznie. Wybrałeś bardzo dobrego pająka jako pierwszego. Musisz tylko mieć na względzie, że ten gatunek lubi robić głodówki i wolno rośnie. Na forum jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Pawliko

Pawliko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2476 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 September 2017 - 21:25

Rowniez jestem nowy ale postaram sie odpowiedziec tyle ile wiem. Jak co to prosze mnie poprwaic.

 

1. Nie wiem

 

2. Mojego L4 ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 htsi

htsi

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 3754 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2017 - 05:49

1. Strona zaufana, ja najbardziej godna polecenia
2. Karm kiedy chcesz w ilości, czym chcesz, pojedynczo aż nie zacznie odmawiać pokarmu
3.. Bardzo rzadko
4.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2527 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2017 - 10:09

jeśli chodzi o pierwsze pytanie to w pro spiders kupowałem swojego pierwszego pająka i też była to brachypelma smithi:). Jak najbardziej polecam,dobrze zapakowana paczka,nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Patryk12

Patryk12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2469 dni
  • Poland / Podkarpackie / Jarosław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2017 - 23:07

Powiem tak, żeby nikt mnie źle nie zrozumiał.

Sam kupiłem B Smithi jako 1 ptasznika i trochę się rozczarowałem, Jest fajna i łagodna lecz zbyt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Kozi_

Kozi_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2754 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 September 2017 - 13:58

Jeśli chcesz kupić B.harmori na pierwszego pajuna to kup sobie od razu 3-3,5DC. Nie kupuj małego.

A jeśli zdecydujesz sie na coś ciekawszego to polecam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Raknor

Raknor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2550 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 September 2017 - 06:42

Smithi kupione w maju L5 od jakiś 3 tyg jest L7, nadal małe, choć z 2 razy większy niż przy zakupie,  ale widać już powoli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Raknor, 17 September 2017 - 06:43.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.