Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Problem z przyssawkami Gekon Orzęsiony




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Riko126

Riko126
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2643 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2017 - 23:12

Witam od piątku mam 4 miesięcznego Orzęska (samiczka z moich oględzin) z hodowli. Pierszego dnia pod wieczór zauważyłem ze się ślizga po szybach itd, poczytałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Riko126, 01 August 2017 - 23:27.





Similar Topics: Problem z przyssawkami Gekon Orzęsiony     x


#2 Gość_soekyd_*

Gość_soekyd_*
  • Gość

Posted 06 August 2017 - 19:53

To może być zwykły defekt i nic na to nie poradzisz albo szyby są pokryte czymś, co utrudnia jej przysysanie się. W ogóle nie potrafi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Riko126

Riko126
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2643 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2017 - 20:39

Próbowalem na kilku materialach i szybach i nic, raz czy dwa udalo jej sie po zejsciu z bambusa zawisną na szklanej scianie terrarium ale po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4821 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 August 2017 - 02:27

Tego typ ingerencja, jaka jej zastosowales nie jest najlepszym rozwiazaniem. Gekkon przechodzi wylinke dluzej niz 5 minut i take "pomaganie" czesto konczy sie urazami, bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MikeB, 07 August 2017 - 02:28.


#5 Riko126

Riko126
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2643 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 August 2017 - 21:59

Dzieki za pomoc Orzeszek a raczej Orzeszkówna smiga juz po szybach :) nie wiem co to było ale naszczęszie już jest ok chyba kuracja miodowa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 asdfghjk

asdfghjk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2281 dni
  • Poland / Śląskie / Racibórz
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 February 2018 - 15:46

Witam proszę o pomoc mój gekcio ciężko przechodził wylinkę obecnie prawie ok tylko problem na szybach (przed wylinką nie było tematu).

Jak mogę mu pomóc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.