Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
pogrubiona szyja gekona paroedura picta (gekon madagaskarski)




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 placzacy

placzacy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7030 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 July 2017 - 21:23

Witam,

 

Moje samicy paroedura picta po wylince powiększyła się trochę szyja, tak jakby zaczęła tam gromadzić tłuszcz. Przed wylinką była dobrze karmiona, jest teraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files

  • Attached File  a.jpg   147.28KB   9 downloads
  • Attached File  b.jpg   175.61KB   5 downloads





Similar Topics: pogrubiona szyja gekona paroedura picta (gekon madagaskarski)     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 July 2017 - 21:49

Wypełnij tabelkę jak możesz i daj znać jak szybko pojawiły się te zmiany (np. w jeden dzień, czy trwało to dłużej?)

 

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 placzacy

placzacy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7030 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2017 - 14:58

Gatunek (nazwa łacińska i dodatkowo potoczna jeśli istnieje): paroedura picta (gekon madagaskarski)

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2017 - 17:06

To po bokach to woreczki wapniowe, które przy nadmiarze wapnia, lub niedoborze witaminy D3 mogą przerastać. Jeśli nie podajesz zbyt często witamin (np. 2-3 razy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 placzacy

placzacy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7030 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2017 - 17:53

dzięki za pomoc tak zrobię. Samica znosiła wcześniej słabo uwapnione jaja, które pękały mi podczas inkubacji pisałem o tym kilka postów wcześniej. Zwiększyłem wapno i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2017 - 18:02

UVB oczywiście 5% ZooMed/Exo Terra, lub 7% Arcadia. Zerknąłem na Twoje wcześniejsze posty i tam piszesz o UVB 2%. 2% nie emituje praktycznie w ogóle......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Vulpes90, 21 July 2017 - 18:04.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.