Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Pomyłki co do gatunku przy sprzedaży




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 SNARL

SNARL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2493 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2017 - 12:17

Jak często przy sprzedaży ptaszników (zwłaszcza osobników małych) zdarzają się pomyłki co do gatunku ? Czy jeżeli ktoś nie opisze opakowań  to potem  jest w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pomyłki co do gatunku przy sprzedaży     x


#2 Sami23

Sami23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3142 dni
  • Poland / Pomorskie / Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2017 - 12:18

Raczej się rozpoznaję chodź mnie wydymali w spidershopie i zamiast wysłać t.gigas wysłali h.gigas xD
Ale to tylko raz mi się zdarzyło...
Raczej się wie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6447 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2017 - 15:28

Raczej rzadko się zdarzają, a jeśli już to pisząc do sprzedawcy zazwyczaj da się wyprostować sprawę. Co do oszustw to uważałbym na przykład na tanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Nonac, 04 July 2017 - 15:32.






#4 Sami23

Sami23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3142 dni
  • Poland / Pomorskie / Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2017 - 15:45

Napisałem to półżartem..wiem że to w tej samej cenie dlatego nic nawet nie pisałem
Ale wiesz wolałbym tapinacheniusa niż hysterocratesa
Ładniejsze są i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4820 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2017 - 18:42

Masz racje Sami23. moj H. gigas siedzi w norze czwarty rok. Nie widzialem go ani razu od czterech lat. Zyje, uprzedzam komentarze, szamka znika I......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.