Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - podłoże

- - - - -  
dziwny zapach




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2017 - 12:27

Kupilem wczoraj kostke wlokna kokosowego i po rozrobieniu go czuje z strasznie smierdzi... Nawet nie wiem czym, chemia?
Mial ktos cos podobnego? Da cos wywietrzenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: dziwny zapach     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3908 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 June 2017 - 13:50

Z tego co wiem to włókno kokosowe tak śmierdzi, bynajmniej te moje śmierdziały (było czuć w całym pokoju), a używałam go już wiele razy i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 madly

madly

    Pomocny w działach: Gekony, oświetlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2603 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2017 - 15:35

Mokry po rozrobieniu u mnie śmierdział (powiedzmy, miał nieprzyjemny zapach, chemiczny). Ponieważ robiłem mieszankę ziemi z włókna kokosowego (torf kokosowy), chipsów kokosowych, ziemi do orchidei......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2017 - 16:33

Wyparzylem we wrzatku wszystko 8 razy i czuc juz tylko minimalnie. Trzeba sie mocno zaciagnac by bylo czuc a to duza poprawa. Wczesniej walilo chemia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.