Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Samiec Kameleon Jemeńki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Misiek_PrC

Misiek_PrC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2553 dni
  • Poland / Śląskie / Mysłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2017 - 21:10

Mam pytanie samiec kameleona zrobił się płaski taki wklęsły i pierwszy raz nabrał czarnych barw w zasadzie plamek. On nigdy taki nie był. Czym to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Samiec Kameleon Jemeńki     x


#2 AWESOME 1

AWESOME
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2567 dni
  • Poland / Małopolskie / Mszana Dolna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2017 - 21:18

Najwyraźniej coś mu nie pasuje, ale po takim opisie nie można zbyt wiele powiedzieć, to możebyć zła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Misiek_PrC

Misiek_PrC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2553 dni
  • Poland / Śląskie / Mysłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2017 - 09:19

na pewno nie pasuje mu terrarium:( bo kupiłem parke i musiałem ich rozdzielić ona w ciązy jest w wielki a on biedak w tymczasowym wys......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3302 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2017 - 12:45

Poczytaj na tym forum o warunkach hodowli kameleonów. Źle, dobrze to pojęcia względne. Może być to choroba ale równie dobrze może być to duży stres.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.