Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Najniższa temperatura dla pająka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2515 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2017 - 17:08

Witam szanowne grono!

Na wstępie chciałbym oznajmić, że mój problem nie jest związany właściwie z terrarystyką tylko z pająkami. Interesuje mnie najniższa temperatura w jakiej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Najniższa temperatura dla pająka     x


#2 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7471 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2017 - 19:57

Generalnie pająki mogą znieść bardzo niskie temperatury. Znajduję zimą zahibernowane okazy nawet przy -20-30 stopniach Celsjusza. Jednak przechodzą one w ten stan bardzo powoli, czasami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2515 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2017 - 22:52

Ja mam lekki problem ze wstawaniem rano więc odpada raczej :)

 

Generalnie to zawsze jadę na lampie i domykam szkło. Jak nie dyfuzor w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Sezzam, 09 June 2017 - 23:12.






#4 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7471 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2017 - 07:10

Zważywszy na metabolizm bezkręgowców, CO2 raczej odpada. Najlepsza metoda to jednak spowolnienie ich przez schłodzenie.

 

Skakuny faktycznie, to bardzo problematyczne modele. Czasem pozują idealnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2515 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2017 - 12:18

To co masz na tych zdjęciach to jest dokładnie taki sam efekt jaki uzyskuję u siebie, tylko w mniejszej skali (mam max. 2:1). Niemniej pewnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7471 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2017 - 07:54

W Nikonie niemal wszystkie szkła makro mają 1:1, a na cropie jeszcze ciut więcej ;)

 

Praktycznie każdy pająk, jeśli mu się zachce, może przybrać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2515 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2017 - 11:03

Fuji ma tylko jedno szkło do macro i to w skali 1:2 (no, minus ten Zeiss) a jako, że AF w macro jest bezużyteczny to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Sezzam

Sezzam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2515 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2017 - 23:57

Wyobraź sobie, że Scotophaeus znów wędrował sobie po podłodze w moim pokoju. One chyba nie powinny żyć w domach nie?

Druga sprawa, zdałem sobie z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7471 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2017 - 13:53

Scotophaeus dość często trafia się w domach. Tak więc nie dziwi jego obecność w takim miejscu :)








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.