Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

* * * - - 1 votes  
Stan katatoniczny




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Jasio_888

Jasio_888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5262 dni
  • Poland / Lubelskie / Łęczna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 06:02

Witam,
Przeglądając zagraniczne forum natrafiłem na przypadek, gdy lekarz weterynarii stwierdziłu u młodej agamy zgon, a po powrocie do domu właściciel zauważył , że zaczęła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 KasiaEm

KasiaEm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2540 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2017 - 13:25

Zainteresowało mnie to i poszukałam jakichś informacji na ten temat.

 

Z doświadczeń hodowców:

Lots of people go into pet stores and have an......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by KasiaEm, 12 July 2017 - 13:30.


#3 Jasio_888

Jasio_888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5262 dni
  • Poland / Lubelskie / Łęczna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 July 2017 - 19:38

hmm więc wiele to wyjaśnia, ponieważ zacytowałem fragmenty z posta z tego samego forum co Ty Katarzyno i dotyczyło to problemu jednego z początkujących hodowców,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4818 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 July 2017 - 20:05

Jasio i Kasia,

 Nie przykladajcie zbyt wiele wagi do "gdybania" na forum ludzi, ktorzy nie maja pojecia o czym mowia. Ja nazywam to "talking out......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 dune

dune
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2953 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2017 - 22:19

Wiele ludzi uzywa niezrozumialych, lub trudnych slow aby nadac swojej wypowiedzi znamiona waznoci I celowosci. .


Niezrozumiałych przede wszystkim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 KasiaEm

KasiaEm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2540 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2017 - 22:41

Jesli chodzi o brak przepony u Agamy brodatej. Taaak ... no faktycznie brodate nie maja. Ale nie maja takze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by KasiaEm, 12 July 2017 - 22:55.






#7 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4818 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 July 2017 - 23:03

Ja nie krytykowalem Ciebie. Na pewno nie bylo to moim zamiarem.  Moja krytyka raczej byla pod adresem osob wypowiadajacych sie wtym zagranicznym poscie. Prostuje tutaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MikeB, 12 July 2017 - 23:18.


#8 KasiaEm

KasiaEm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2540 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 July 2017 - 23:17

Ok, dlatego wolałam zapytać o te teorie kogoś z większą wiedzą, bo nie słyszałam wcześniej podobnych historii.


Dzięki za szybką odpowiedź. ;)



#9 Jasio_888

Jasio_888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5262 dni
  • Poland / Lubelskie / Łęczna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 July 2017 - 05:20

Dzięki za zainteresowanie tematem jak i konstruktywną krytykę. Myślę, że nie jeden mógłby wziąć na poważnie te banialuki ;)






#10 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4818 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 July 2017 - 15:45

Odnosnie tematu - bo zawsze latwo jest skrytykowac anizeli podac konstruktywna odpowiedz, czuje sie w obowiazku zajac jakies stanowisko odnosnie fenomenu, ktorego temat dotyczy. 

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.