Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
pytanie dotyczące geniculata




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Dastan

Dastan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2538 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2017 - 14:27

Witam dzis nabyłem pierwszego pajaka, dostalem od kolegi poniewaz musial wyjechac, ma on ok 6-7 lat, dzis go wyjalem z terarium (25x25x25) wyczscilem zrobilem kryjowke......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: pytanie dotyczące geniculata     x


#2 andrzejt89

andrzejt89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4110 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2017 - 19:22

Musi się "przyzwyczaić" do nowego otoczenia. Ptasznik jak pewnie zauważyłeś gdy się przemieszcza snuje za sobą nić pajęczą. Dzięki temu gdy zrobi jej wystarczająco dużo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by andrzejt89, 17 May 2017 - 19:24.


#3 Dastan

Dastan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2538 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 06:35

po jednej nocy nie widze zadnej pajeczyny, nawet delikatnych nitek na ziemi, boje sie zeby nie zdechł, 7lat to juz podeszły chyba wiek ;/ A......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 andrzejt89

andrzejt89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4110 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 09:04

Osa jest niebezpieczna. Poczytaj lepiej o hodowli ptasznikow. Jest dużo info o nich. Najlepiej zacznij od poszukania informacji o geniculata a pozniej ogolnie o ptasznikach

Edited by andrzejt89, 18 May 2017 - 09:05.


#5 Dastan

Dastan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2538 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 10:44

Osa była otumaniona trochę się ruszała, czytałem dużo, hodowalem już pająki tylko nieco mniejsze i nie były to ptaszniki, martwi mnie tylko brak ruchu, zamówiłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3450 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 14:23

Daj temu pająkowi spokój, nie karm go, zadbaj o wilgotność i temperaturę
Po jakimś tygodniu, może dwóch spróbuj nakarmić (mączniki, drewnojady, karaczany, swierszcze lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Dastan

Dastan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2538 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 14:36

Zraszam terrarium co dziennie woda nie mam czujnika do powietrza, temp 23 czytałem że to nie robi problemu, był trzymany właśnie w temp podobnej pokojowej,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 andrzejt89

andrzejt89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4110 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 17:08

Jakbyś czytał to byś wiedział ze nie karmi sie ptasznika osami, szerszeniami modliszkami czy innymi gryzacymi robalami. Nawet i karmienie myszami to duże ryzyko. Wystarczy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 TherapoTerra

TherapoTerra

    Pomocny w dziale Terrarystyka - Poszukiwacz News

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3582 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 20:45

gryzacymi robalami. 

Błąd. Nie mówi się na owady robale! ;)







#10 Dastan

Dastan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2538 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 21:33

Ta osa ledwo żyła, a co do turkuci ? one moga cos zrobic ptasznikowi? Jak sie pajak rusza to tak dretwo stawia kroki jak by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dastan, 19 May 2017 - 08:57.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.