Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Anolis carolinensis - harem, jedna z samic jest przeganiana




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Rabahamaer

Rabahamaer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2017 - 10:18

Witam,

najpierw podstawowe informacje:
Gatunek: Anolis carolinensis
Data zakupu: samiec 2.01.2017(samiec) 13.02.2017 (trzy samice)
Wiek: sprzedawcy nie spytałem
Pochodzenie: CB ( ponoć )
Długość ciała:......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Anolis carolinensis - harem, jedna z samic jest przeganiana     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2017 - 15:08

Trudno powiedzieć.

 

Jeśli jesteś pewien, że jest ganiana przez inne, a nie po prostu chora czy coś, to najlepszym rozwiązaniem jest oddzielić ją......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Rabahamaer

Rabahamaer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 April 2017 - 06:47

Dzięki za odpowiedź.

Mam terra przejściowe ( lub dla młodych) właśnie na takie przypadki ( 35/40/60) i już ją tam przełożyłem. Przez brak doświadczenia nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 May 2017 - 07:39

A no to spore będzie.

Jeśli wyliniała bez problemu, to bardzo dobrze. Jeśli nie siedzi na ziemi, tylko wyżej na gałęziach, to znaczy, że z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Rabahamaer

Rabahamaer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 May 2017 - 12:42

Mija tydzień odkąd wszystkie ponownie współdzielą terrarium. Każda samica ma swoje terytorium i go pilnuje w ciągu dnia. Jednak już bez walk, przypominają sobie wzajemnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2017 - 12:10

Ja jajek nie szukam, u mnie zawsze są w podłożu.

Ale trzy razy już miałem jajko albo na podłożu, albo w niezasypanym dołku (samica się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Rabahamaer

Rabahamaer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2017 - 14:17

Nie je karaczanów.

 

Niby nie zasypane te w liściach, ale skoro tam wybrała to zostawie. Temperatura w pokoju w nocy 22/23stopnie. W terarium ostatnio......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2017 - 14:43

No to temperatura dobra.

Ale niezakopane jajka bym jakoś zabezpieczył. Po pierwsze mogą wyschnąć (ja nie mam wysokiej wilgotności w terrariach z anolisami), więc trzeba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Rabahamaer

Rabahamaer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2594 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2017 - 16:35

No pod wieczór i rano jest ~90% wilgotności, a w ciągu dnia 60-70%. A w bromelii ciągle woda stoi praktycznie przez to że spryskuje dwa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2017 - 19:05

Ee, no to będzie w porządku. Wilgotność masz na pewno wyższą w terrarium niż ja, choć co prawda ja nigdy nie mierzyłem...

Uważaj też, żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.