Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
'dziwne' odchody żółwia




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Andzia159

Andzia159
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2590 dni
  • Poland / Małopolskie / Libiąż
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 April 2017 - 14:25

Witam ponownie.

Nie wiem czy mam się  martwić, ale mój żółw od paru dni prawie cały czas przebywa na kamieniach wygrzewając się. Dziś nawet zrobił......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: 'dziwne' odchody żółwia     x


#2 Swallow

Swallow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2609 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 April 2017 - 21:00

Mój samiec od tygodnia wygrzewa dupę na wyspie, przez cały czas. Też mu się zdarzało zrobić tam kupę, konsystencja u żółwi zawsze jest lejąca się.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3581 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 April 2017 - 20:25


Przy diecie, w której jest dość sporo roślin śmierdzi niemiłosiernie....

Aż dziwne, bo dla mnie bardziej śmierdzą "mięsne" kupy (u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Przemysław_Łuczak

Przemysław_Łuczak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6777 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2017 - 09:49

czy była zdiagnozowana grzybica lub zapalenie bakteryjne, że smarowane było jodyną? dostawał może jakieś inne leki? w jakich warunkach mieszka żółw? czy był odrobaczany?



#5 Andzia159

Andzia159
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2590 dni
  • Poland / Małopolskie / Libiąż
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2017 - 18:19

Dziękuję za odpowiedzi. Byłam z żółwiem u lekarza, wszystko ok. Jest zdrowy,nie ma grzybicy. Zmieniłam mu dietę - już nie je ochotki, je tylko zasuszne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Swallow

Swallow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2609 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 May 2017 - 22:49

suchy pokarm, to tylko szybkie tuczenie białkiem

podstawa to żywe ryby, ślimaki, dżdżownice i mrożonki, typu krewetki, stynki, larwy komara itp

susz jedynie jako urozmaicenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.