Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Proszę o opinie na temat książki?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 LivingWithNature

LivingWithNature
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2812 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2017 - 15:16

Witam , Proszę o opinie na temat tej książki "Czapczyk Paweł Terrarium Zwierzęta rośliny wyposażenie aranżacje" czy warto kupować dla początkującego? ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Proszę o opinie na temat książki?     x


#2 limebezi

limebezi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2779 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2017 - 20:42

Witam

Wydaję mi się że wszystko czego by chcieć jest na forum i portalu,zawartość tej książki jest faktycznie dość podstawowa więc zastanów się czy może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 LivingWithNature

LivingWithNature
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2812 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2017 - 20:52

Chodzi głównie o to żeby mieć tak pod ręką niż żeby szukać po forum, dzięki za odpowiedź :) proszę o dalsze opinie. Może rzeczywiście nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3094 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2017 - 22:49

Bardzo podstawowe i prawie zdawkowe informacje. Szału nie ma. Po tygodniu kopania na portalu będziesz miał te same informacje, a co ważniejsze poparte praktyką.



#5 LivingWithNature

LivingWithNature
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2812 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2017 - 23:32

Wielkie dzięki za odzew , macie rację poszperam po forum i ewentualnie zakładki do ważniejszy tematów. Od początku mojej przygody z terrarystyka było to moje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3045 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 April 2017 - 08:26

mam ksiazke z tego tematu, rzeczywiscie jest raczej dobrym prezentem dla początkujacego fana terrarystyki :)

niemniej jednak - fajnie wydana, kolorowa, staranna.

Ja uzywam jej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.