Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Czarne oczy przez sztuczne światło?



Best Answer jot023, 11 April 2017 - 09:33

Nie musi to być "nagłe" zapalenie światła. Po prostu w sztucznym świetle ich oczy wyglądają na "czarne", w zależności od oświetlenia mogą to być inne......................for more text you need to be logged in. Please Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 profesjonalnyamator

profesjonalnyamator
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2579 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 April 2017 - 22:31

Witam forumowiczów  :-D 
Mam problem z moją modliszką - Rhombodera megaera. Problem polega na tym, że oczy mojej modliszki robią się brązowe/czarne codziennie wieczorem, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czarne oczy przez sztuczne światło?     x


#2 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3098 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2017 - 09:33   Best Answer

Nie musi to być "nagłe" zapalenie światła. Po prostu w sztucznym świetle ich oczy wyglądają na "czarne", w zależności od oświetlenia mogą to być inne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Hamczor

Hamczor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2712 dni
  • Poland / Lubuskie / Dobiegniew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2017 - 12:39

Kolor oczu modliszki ciemnieje zależnie od poziomu światła, im ciemniej tym są ciemniejsze od normalnych przez fioletowe po praktycznie czarne :P






#4 Wajktoreek

Wajktoreek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2643 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2017 - 14:27

Moim wszystkim modliszką ciemnieją oczy pod wieczór, np. Mój S.lineola co ma różowe oczy, pod noc ma bordowe



#5 profesjonalnyamator

profesjonalnyamator
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2579 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2017 - 14:51

Okej, czyli kwestia 'czarnego oka' wyjaśniona.  Wielkie dzięki  :-D 
Co do zachowania to widocznie ten typ tak ma. Modlicha, nawet gdy jest świeżo nakarmiona dużym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3852 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2017 - 15:43

@[member='profesjonalnyamator'], ona nie atakuje. To normalne, wspina się. Macha chwytakami, bo na ich końcu są stopy, próbuje się zaczepić i, jak to modliszka, wejść wyżej.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 profesjonalnyamator

profesjonalnyamator
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2579 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2017 - 15:57

Atakuje. Miałem już kilka modliszek innych gatunków, wiem kiedy modliszka się wspina, a kiedy atakuje.
Kiedy jakaś rzecz spoza jej terrarium znajduje się w zasięgu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.