Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Pojemnik na młode świerszcze




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 FaberPL

FaberPL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2602 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 March 2017 - 19:19

Cześć

Mam problem dopiero założyłem chodowle świerszczy i trzymałem je w zamkniętym tym pojemniku, jak wykluły się mniejsze to przełożyłem je do osobnego naczynia i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pojemnik na młode świerszcze     x


#2 ilikemantis

ilikemantis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2725 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Skarżysko Kamienna
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 March 2017 - 19:30

Idziesz do iska, ikeai albo innego tego typu ogrodniczo-domowo-wystrojowego sklepu i szukasz plastikowych pojemników. Ceny zależnie od wielkości, ale zazwyczaj to kilka złoty. Najlepiej samemu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3097 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 March 2017 - 21:03

Wylęg świerszcza potrafi się wspinać po plastikowych (niektórych) pojemnikach, dla tego najlepiej brzeg, ok. 5 - 10 cm posmarować cieniutką warstwą czegoś bardzo śliskiego. Może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 anka123

anka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3024 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 March 2017 - 00:45

Ja swoje maluchy trzymam w zwykłych przeźroczystych pojemnikach na jedzenie.

Jeśli chodzi o wylęg to u mnie moskitiera jako wentylacja absolutnie się nie sprawdziła. Sama się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3097 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2017 - 10:15

Zależy jakie to świerszcze, ale większość potrafi przegryźć moskitierę, czy inną skarpetkę. Dlatego najlepsza jest wentylacja z metalowej siatki. Od czasu jak ją zastosowałem nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jot023, 17 March 2017 - 10:17.


#6 FaberPL

FaberPL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2602 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 March 2017 - 17:19

Dziękuj za wszystkie odpowiedzi, ale jak by ktoś podesłał zdjęcie jak to wygląda byłbym wdzięczny.







#7 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3097 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 March 2017 - 19:13

U mnie to wygląda tak:

tumblr_on0vu5FdRd1w8x9p5o1_1280.jpg

tumblr_on0vu5FdRd1w8x9p5o2_1280.jpg

tumblr_on0vu5FdRd1w8x9p5o3_1280.jpg

edit:

To "cóś" czym jest przykryty pojemnik, to gruby karton, bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jot023, 18 March 2017 - 19:21.


#8 anka123

anka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3024 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 March 2017 - 19:46

@[member='jot023'] ja w cale nie pisałam że metalowa siatka jest zła, sama taką stosuję do wentylacji góra dół, ale u dorosłych i podrośniętych świerszczy w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.