Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Czy heterometrusa petersii mogę nakarmić ...




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Keteim

Keteim
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2607 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2017 - 11:50

Witam . Jestem szczęśliwym posiadaczem heterometrusa petersii . W ogrodzie wykopalem robala potocznie nazywanym turkuś podjadek. Robal ma okolo 9 cm i jest niby jadowity......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Czy heterometrusa petersii mogę nakarmić ...     x


#2 Arkus21

Arkus21
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3048 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2017 - 12:09

Skoro masz inną karmówkę to po co ryzykować pasożyty ?  Po zatem Turkuć jadowity od kiedy ?



#3 Keteim

Keteim
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2607 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2017 - 12:58

Od kiedy nwm ktoś mi kiedyś mówił żeby uważać przy pracach ogrodowych bo dziadostwo jest jadowite






#4 Zsasz

Zsasz

    Miniony Pomocny w działach początkujący hodowcy węży oraz początkujący hodowcy jaszczurek

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4295 dni
  • Poland / Śląskie / Wilamowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2017 - 15:44

Turkucie to wszystkożercy, więc wszelaki syf na jaki trafił -> z takiego będzie zbudowany lub to będzie w sobie nosił, nie wiem po co chcesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 sedols

sedols
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4791 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 March 2017 - 18:05

Jeśli dla czlowieka ugryzienie jest bardzo bolesne to dla skorpiona pewnie skończy sie śmiercią. Nie jest jadowity tylko może przenosić zarazki tężca dlatego cię ktoś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.